Aktuality

TRENČIANSKE SMETIARSKE NOVINY Č. 4

Vydali sme štvrté číslo Trenčianskych smetiarskych novín. Nájdete v nich informácie ohľadom jarného upratovania, triedenia odpadu a novinky, ktoré sa udiali v odpadoch nielen v Trenčíne za posledných 12 mesiacov.

zobraziť celý článok »

HARMONOGRAM JARNÉHO UPRATOVANIA 2017 v meste TRENČÍN

Oznamujeme, že sobotu 25.3.2017 sa v meste Trenčín začne jarné upratovanie. Harmonogram jarného upratovania nájdete TU.

zobraziť celý článok »

Deň so živou knižnicou

Už druhý rok sa snažíme deťom uľahčiť výber budúceho povolania, čím podporujeme ich lepšiu orientáciu vo svete profesií prijateľným zážitkovým spôsobom. K pochopeniu toho, čo dospelí v práci robia, za čo dostávajú peniaze, prispieva naša fiktívna pobočka – domček Marius Pedersen, ktorý je umiestnený v Meste povolaní v OC Bory Mall v Bratislave.
Dňa 28.2.2017 [...]

zobraziť celý článok »

Deti sa hrali na povolanie smetiara

V sobotu 24.9.2016 sme v rámci akcie “Hrajme sa na povolania” v bratislavskom obchodnom centre Bory Mall ukázali deťom povolanie smetiara. Vysvetlili sme im, čo je to odpad a prečo je dôležité ho triediť. Decká si pritom mohli sami vyskúšať, ako funguje lis na kartón a lis na plasty. Regionálny riaditeľ prevádzky Marius Pedersen, a.s. [...]

zobraziť celý článok »

HARMONOGRAM JESENNÉHO UPRATOVANIA 2016 – TRENČÍN

Oznamujeme, že v Trenčíne sa začne jesenné upratovanie už tento týždeň v sobotu 24.9.2016. Harmonogram jesenného upratovania 2016 nájdete TU.

zobraziť celý článok »